Series
Ratings
12
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0