Movies
Ratings
171
The Policeman's LineageRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 2.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 5.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5