Movies
Ratings
268
The Little HoursRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0