Series
Ratings
57
KingdomRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0