Titles you rated
WonderRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
The TableRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5