Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.0