Movies
Ratings
548
The TerminalRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Paddington in PeruRated ★ 5.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Jingle All the WayRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.5
Quiz LadyRated ★ 4.5
Chip 'n Dale: Rescue RangersRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5