Series
Ratings
17
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 1.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0