Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0