Titles you rated
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0