Movies
Ratings
20
World War ZRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0