Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 1.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Running TurtleRated ★ 1.0
PaddingtonRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 1.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0