Titles you rated
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0