Titles you rated
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Ginger & RosaRated ★ 2.5
Hot RoadRated ★ 2.0
HanamizukiRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
Every Secret ThingRated ★ 3.5
Dark PlacesRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5