Series
Ratings
51
Love in Your BosomRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
- Super RookieRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- What Is Love?Rated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0- IslandRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
JoeyRated ★ 1.5
ERRated ★ 2.5
ERRated ★ 3.5
ERRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
ERRated ★ 4.5- VRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0