Titles you rated
Rough NightRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 3.0
JungleRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
ApplesRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
AlexanderRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5