Titles you rated
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
127 HoursRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 0.5
CommitmentRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 1.0
SwiriRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 1.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.0