Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Angry MomRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5