Series
Ratings
49
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0