Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5