Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 2.5
Western SpaghettiRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Crimson PeakRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 2.0