Titles you rated
LifeRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0- プライドRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0