Movies
Ratings
531
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Look of SilenceRated ★ 3.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0