Series
Ratings
57
Witch's CourtRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0