Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Kim Soo RoRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5