Titles you rated
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0