Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The WolfmanRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.0
The CatRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
ManholeRated ★ 1.0
PushRated ★ 1.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 1.0
The Red ShoesRated ★ 1.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
HostelRated ★ 1.0
Saw VRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 1.0