Movies
Ratings
362
Black MoneyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
First BloodRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5