Series
Ratings
34
Rock, Rock, RockRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 4.5- One of A PairRated ★ 3.0
- Yes, SirRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 3.5- Sons and DaughtersRated ★ 5.0
- Genghis KhanRated ★ 5.0
Romance of the Three KingdomsRated ★ 5.0- King and QueenRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 2.5