Movies
Ratings
387
The Science of SleepRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
Geography ClubRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Helter SkelterRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Dangerous MindsRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5