Movies
Ratings
715
Uncut GemsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Iron DoorsRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0