Titles you rated
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5- Coffee And CigarettesRated ★ 5.0
AlcarràsRated ★ 4.0
Taipei ExchangesRated ★ 3.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love & MercyRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.0
Rebel in the RyeRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5