Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0