Movies
Ratings
505
Black WidowRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.0
CloserRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5