Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
HungerRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0- The Future of TongueRated ★ 3.0
- Memories in My FrameRated ★ 3.0
Sink & RiseRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0