Series
Ratings
35- SoulmateRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
All InRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0