Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5