Movies
Ratings
430
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
 
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0