Series
Ratings
18
First LoveRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0