Series
Ratings
171- The FrogRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5