Movies
Ratings
416
HappyendRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
More than FamilyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 2.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 2.5
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 3.0