Series
Ratings
53
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0- プライドRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 3.5