Series
Ratings
1508
Love in ContractRated ★ 3.0
CrashRated ★ 4.0- You and IRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Dear HongrangRated ★ 2.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 4.0
S LineRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 3Rated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 4.0