Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5