Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.0
Love and MonstersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0