Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.5