Series
Ratings
237
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Unintentional Love StoryRated ★ 2.0- The Time of FeverRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Love for Love's SakeRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0