Movies
Ratings
28
RedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
PunchRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 1.5