Series
Ratings
19
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 1.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5