Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
FinchRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5